Vážení pacienti,

Vážná situace s nedostatkem lékařů na interním oddělení, se kterou se potýkáme dlouhodobě a bojují s ní i jiné nemocnice, se projevila i v našem kraji. Situace vygradovala natolik, že od 6. února 2023 interní oddělení nepřijímá pacienty. Nadále je provoz nemocnice zachován ve všech ostatních odbornostech.

V současné době můžete docházet na interní ambulanci, chirurgickou ambulanci, gynekologickou ambulanci, ambulanci hojení ran, cévní a prsní poradnu, oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny, praktické lékařství pro děti a dorost, LSPP pro dospělé a děti, dětskou ambulanci a alergologii, oddělení radiodiagnostiky a zobrazovacích metod a oddělení klinické biochemie a hematologie, infuzní centrum.

Z lůžkových oddělení bude nadále fungovat oddělení následné péče. Péči vám budeme poskytovat ve vysoké kvalitě a v souladu s aktuálními standardy. V budoucnu plánujeme rozšíření zejména ambulantní péče a jednodenní péče lůžkové. Jsme si vědomi, že se vás současná situace dotýká. Vedení Sušické nemocnice s.r.o. se nadále snaží vážnou situaci řešit a podstupuje personální kroky k zachování interního oddělení a provozu nemocnice.